Hydrafacial

Hydrafacial veya Aqua peel olarak da bilinen bu uygulama son zamanlarda tüm dünyada çok popüler hale gelmiş bir uygulamadır. Hydrafacial; bilinen cilt bakımından çok daha kapsamlı ve etkili bir yöntemdir. Özel olarak tasarlanmış başlığı sayesinde deride eş zamanlı beslenme ve arındırma yapabilmektedir. Hydrafacial ile her seansta sırasıyla temizleme, ince peeling ve nemlendirme aşamaları ayrıntılı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde cilt en ince ayrıntısına kadar temizlenir, ölü hücrelerden arındırılır ve cok iyi nemlendirilmiş olur.

Hydrafacial kimlere uygulanır?

Hydrafacial tüm yaş gruplarına uygulanabilir. Gençlerin ergenliğe bağlı yağlanma ve sivilceleri için son derece etkili olan bu yöntem orta yaşında ince kırışıklıklarına faydalı olup ayrıca kişinin cildinn yapılanmasını sağlar. Daha ileriki yaşlarda güneş hasarına, kuruluğa ve kabuklanmaya karşı da etkili bir yöntemdir.

Hydrafacial nasıl uygulanır,

Hydrafacial bir uzman hekimin kliniğinde ortalama 45 dakikada uygulanabilen oldukca pratik ve istirahat gerektirmeyen bir yöntemdir. Tedavi sonrası cilt temiz, nemli, parlak ve oldukça dolgun gözükmektedir.